Produkty


PRZEDSIĘBIORSTWO SZWEDZKO-POLSKIE SP. Z O. O.

Model 16 mm

Żaluzja 16mm jest produktem o najwęższej szerokości lamel. Kolekcja składa się z ponad 35 niepowtarzalnych kolorów. Żaluzja 16mm dostępna jest zarówno w wersji wolnowiszącej, jak i takiej, która przytrzymywana jest podczas uchyłu okna prowadzeniem bocznym. To najwyższej jakości produkt, przeznaczony do wewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej.

Zobacz więcej

Model 25 mm

Żaluzja 25 mm to standardowa żaluzja, o najpopularniejszej szerokości lameli. Kolekcja składa się z ponad 60 niepowtarzalnych kolorów. Żaluzja 25 mm dostępna jest zarówno w wersji wolnowiszącej, jak i takiej, która przytrzymywana jest podczas uchyłu okna prowadzeniem bocznym. Jest nawyższej jakości produktem, przeznaczonym do wewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej.

Zobacz więcej

Model 35 mm

Żaluzja 35m m jest nawyższej jakości produktem, przeznaczonym do wewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej. Kolekcja składa się z ponad 15 niepowtarzalnych kolorów. Żaluzja 35mm dostępna jest zarówno w wersji wolnowiszącej, jak i takiej, która przytrzymywana jest podczas uchyłu okna prowadzeniem bocznym.

Zobacz więcej

Model 50 mm

Żaluzja 50 mm jest produktem o najszerszej dostępnej lameli. Kolekcja składa się z ponad 25 niepowtarzalnych kolorów. Dzięki zstosowaniu uniwersalnej rolki, żaluzję można wykonać zarówno z cienką drabinką sznurkową, jak i z szeroką drabinką tasmową o szerokości 25 mm. Żaluzja 50 mm dostępna jest standardowo w wersji wolnowiszącej, jednakże istnieje również możliwość zastosowania prowadzenia bocznego. To nawyższej jakości produkt, przeznaczony do wewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej.

Zobacz więcej

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe to bardzo estetyczny sposób  do wnęk okiennych.
Najczęściej stosowane są w biurach, sklepach, bankach, instytucjach.
Podobnie jak w przypadku żaluzji aluminiowych, można nimi dozować ilość wpadającego światła do pomieszczenia.

Żaluzje pionowe składają się z:

  • szyny aluminiowej zapewniającej przesuwanie, zsuwanie i obracanie pasów materiału (tzw. lamel) za pomocą łańcuszka i sznurka
  • wypełnienia, czyli materiałowych żaluzji pionowych.

Najbardziej popularnym materiałem na żaluzje pionowe jest poliester.
W naszej ofercie dostępnych jest 150 wzorów lameli, w szerokiej gamie kolorystycznej.
Posiadamy pasy w dwóch szerokościach: 89 i 127 mm.
Dzięki tak bogatej ofercie, można komponować verticale o różnych odcieniach i wzorach.
Większość żaluzji można prać ręcznie. Są łatwe w samodzielnym demontażu.
Posiadają właściwości antystatyczne, dzięki czemu nie osiada na nich kurz.
Do biura lub gabinetu zaleca się materiały trudnopalne lub specjalne żaluzje umożliwiające pracę z komputerem (nie odbijają światła słonecznego w monitorze). 
 
Charakterystyka  żaluzji:

  • duża szerokość pojedynczej szyny - do 6m
  • możliwość łączenia szyn, dzięki czemu możemy uzyskać jeszcze większą  szerokość
  • dwie szerokości pasów (89 mm i 127 mm)
  • możliwość zawieszenie żaluzji pionowej w skosie
  • bogata kolorystyka lameli

Model 50 mm Drewniana

Żaluzja drewniana 50 mm jest eleganckim i nawyższej jakości produktem, przeznaczonym do wewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej. Doskonale komponuje się w nowoczesnych jak i stylowych pomieszczeniach. Kolekcja składa się z 16 niepowtarzalnych kolorów- 5 kolorów lamel bambusowych i 11 kolorów lamel z litego drewna typu Basswood. Estetyczne końcówki sznurków, wykonane z kolorystycznie dopasowanego pod kolor lamel drewna. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej rolki, żaluzję można wykonać zarówno z cienką drabinką sznurkową, jak i z szeroką drabinką taśmową o szerokości 25mm. Żaluzja 50mm dostępna jest standardowo w wersji wolnowiszącej, jednakże istnieje również możliwość zastosowania prowadzenia bocznego.
Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Szwedzko-Polskie Alucolor Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 6
84-230 Rumia

pon-pt. 08:00 - 16:00

producent żaluzji drewnianych Rumia