Door mosquito net

Contact us!

Door mosquito net

Produkowane przez nas moskitiery to jeden z najbardziej niezawodnych systemów ochrony domu i mieszkania przed owadami, kurzem oraz pyłkami roślinnymi. Zamontowane na oknie moskitiery w żaden sposób nie kolidują z systemami rolet zewnętrznych czy wewnętrzną ochroną przeciwsłoneczną. Ich montaż jest prosty, bez naruszania struktury okiennej. Nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, w żaden sposób nie ograniczając przepływu powietrza i nie zmniejszając ilości światła dziennego we wnętrzach. Wszystkie elementy ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, gwarantując jej trwałość na wiele lat użytkowania.

PROFILE

Profile wykonane z ekstrudowanego aluminium dostępne są w kolorach: białym, brązowym, srebrnym, antracytowym, szarym, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester oraz dąb bagienny.
Warto nadmienić, że jeżeli powyższe kolory profili nie odpowiadają Państwa preferencjom można pomalować je na dowolnie wybrany kolor.

MONTAŻ I UŻYTKOWANIE

Stosowana do drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania, magnesy domykające oraz w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Każda moskitiera posiada wypełnienie dolne o wysokości 170mm (stały wymiar), które stanowi ochronę przed uszkodzeniami siatki w jej dolnej części.
Opcjonalnie zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania.
Ponadto istnieje możliwość zastosowania futryny wykonanej z zamkniętego profilu aluminiowego, która poprawia usztywnienie ramy drzwiowej.

MEASUREMENTS

Door mosquito net
Max. width: 1200 mm
Max. height: 2300 mm
Max. recommended surface: 2,76 m

Company address

Przedsiębiorstwo Szwedzko-Polskie Alucolor Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 6
84-230 Rumia
NIP: 5830007778

Opening hours

Office:
Mon-Fri 8:00 - 16:00

Shop:
Mon-Fri 8:00 - 16:00
Saturday 10:00 - 15:00

Contact number

E-mail address